1988 yılında İstanbul’da kurulan ve “Asansör Durak Kapısı Kilidi” üretimiyle Asansör sektörüne adım atan CAN-LIFT, istikrarlı yapısı ve kaliteye gösterdiği titizlik sayesinde kısa sürede Asansör sektörünün ilgisini çekmiştir.

 

Daha sonraki yıllarda sırası ile, “Asansör Durak Kapısı Amortisörü”, “Asansör Durak Kapısı Kilit Açma Lirpompları”, “Çift Yönlü Asansör Aşırı Hız Regülatörleri” ve son olarak “Çift ve Tek Yönlü Kaymalı Fren Tertibatları”, üretimine geçerek ürün yelpazesini genişletmiştir. İmalatını yaptığı ürünleri, mesleğinde deneyimli kadrolarla, kaliteli malzeme ve son imalat teknolojilerini kullanarak piyasaya süren CAN-LIFT, kilitler, hız regülatörleri ve frenler için CE belgelerini de almıştır.

 

Halen kendi mülkü olan 9,800 m² kapalı alana sahip modern tesisinde asansör güvenliği ve konforu için üretimine devam eden CAN-LIFT, çeşitli ülkelerde de ısrarla aranan bir marka olmuştur. Gelinen seviyeyi yeterli görmeyen CAN-LIFT, teknolojiyi ve Asansör sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, kalitesini daha da üst noktalara taşımayı hedefleyerek, çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.

 

 

 

 


 
₺152,00 + KDV
₺190,00 + KDV
%20 İndirim
%20İndirim
₺52,00 + KDV
₺85,00 + KDV
%39 İndirim
%39İndirim
1